Hírek, események

Abszurd komédia három felvonásban.
Bemutatja a zirci Bakony Hangja Színjátszó Csoport

Ha szeretnétek egy kicsit elmerülni a képzelet világában, szeretettel várunk Benneteket július 8-tól minden pénteken 10-12 óráig a Városi Könyvtárba, Mesedélelőtt c. programunkra

Egész napos ingyenes kikapcsolódás remek programokkal Bakonybélben és környékén 10 órától 21 óráig

Ramsau am Dachstein községbe magashegyi túratábort szervezünk

FunThomas Band szórakoztató estje 2016. július 16. (szombat) 19:00 óra

Sok szeretettel várjuk Önöket az első alkalommal megrendezésre kerülő Magas-bakonyi bagolytúrán.

Kalandos keddek júliusban

Nyári Duó szórakotató zenés estje

Programajánlatunk 2016. július

A zirci judósok nagy sikerű „országjáró turnéja”

Igencsak tartalmas volt az elmúlt egy hónap a Vincze Judo Club számára. Judokáink az ország több nagyvárosában is tatamira léptek, sőt a határon túlra is átléptek.

Szeptember hónapot Debrecenben búcsúztatták, ahol a Diák „A” és „B” korosztály képviseltette magát az Országos Bajnokságon. A legjobb eredményt Vajda Luca érte el, bronzéremmel tért haza a cívisvárosból. Október 7-én, Győrben az ifjúsági versenyzők OB-ja következett, a legjobb eredmény itt egy hetedik helyezés volt, melyet Gazda Patrik jegyezhetett.

A hónap közepén a nemzetközi porondra is kiléptek judósaink. A szlovákiai Gútában megrendezett Nemzetközi Diáknagydíjon mintegy háromszáz versenyző vett részt. Négy kategóriában nyolc érmet gyűjtött a Vincze Judo Club Zirc „delegációja”: Sárossy Boróka és Vajda Luca a dobogó legmagasabb fokára állhatott fel korosztályában, Kertai Kyra és Kertai Olivér ezüstéremmel, Sárossy Barnabás és Sárossy Bence bronzéremmel fémjelezve zárta a versenyt, míg Berkes Mihály ötödik helyen végzett.

Remekül sikerült a zirci judósok számára a szlovákiai verseny, a gyerekek Vincze Ferenc edzővel

(Képek forrása: Vida Judit)

Az ünnepi hétvége többnyire esőt, judósaink számára aranyesőt hozott. Október 21-én, Zalaegerszegen került sor az Utánpótlás Judo Versenyre mintegy 350 résztvevővel. A klub hét versenyzője közül hatan – Kertai Kyra, Kertai Olivér, Sárossy Barnabás, Kaszás Réka, Sárossy Bence és Kertai Réka – nem találtak legyőzőre, míg Sárossy Boróka harmadik helyezést ért el.

A Pápán első alkalommal megrendezett „Bakony Bajnoka” Newaza Versenyről sem hiányozhatott a Vincze Judo Club. Amíg a kicsik Zalában küzdöttek, a felnőttek földharcban mérték össze erejüket megyénk egyik nagyvárosában. Tették mindezt eredményesen, példát mutatva az ifjabb generációnak: Vincze Botond első, Vincze Lajos és Vágenhofer Krisztián harmadik helyezést ért el, Kaszás Attila pedig az ötödik helyen zárta a versenyt.